Zieleń i grafit w kuchni

Przedstawiamy kolejną naszą realizację kuchni wykonanej we Wrocławiu dla bardzo miłej i młodej osoby do jej pierwszego w życiu wymarzonego mieszkania. Kuchnia została zaprojektowana w taki sposób aby oddzielić salon od kuchni. Powierzchnia pomieszczenia była dość mała ale wspólnymi siłami udało nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby z jednego pomieszczenia zrobić tak na prawdę dwa.

Powstała ścianka.

Mała ścianka oddzielająca salon od kuchni otrzymała różne zastosowanie:

-udało nam się w jakimś stopniu rozdzielić dwa pomieszczenia;

-od strony kuchennej zamontowaliśmy okap;

-od strony salonu zamontowaliśmy telewizor;

Czy zabieg się udał? Myślę, że to był strzał w dziesiątkę.

Oba pomieszczenia zostały właściwie podzielone wyznaczając strefę do gotowania i relaksu. Oczywiście gotując możemy również się relaksować.

Meble kuchenne zostały wykonane z jakościowych materiałów. Kuchnia została solidnie i profesjonalnie przez nas zamontowana. Montaż mebli, zwłaszcza kuchennych, ma ogromny wpływ na jakość produktu końcowego. Jesteśmy przekonani jako producent mebli na zamówienie, że kuchnia będzie służyła właścicielce bez żadnych problemów przez bardzo długo czas. Współpracę z Inwestorką zaliczam do bardzo udanych, było nam bardzo miło współpracować z taką osobą. Poniżej przedstawiamy opinię jaką otrzymaliśmy od Pani Olgi po wykonanej realizacji mebli kuchennych. Wrocław posiada kolejną piękną i solidnie wykonaną kuchnię.

OPINIA: Olga

Polecam! Właściciel – pan Piotr bardzo profesjonalny, cierpliwy i dokładny, od samego początku poświęcił wiele czasu, żeby dopracować moją kuchnię i meble łazienkowe z pełną precyzją – od układu szafek aż po wybór kolorów. Pomógł też z rozwiązaniem każdego problemu, doradzając, jakie rozwiązania będą najoptymalniejsze. Wykonał projekt wraz z wizualizacją, następnie dogadaliśmy wszystkie szczegóły z najdrobniejszymi detalami. Dodatkowo pomógł w doborze i kupnie większości sprzętów kuchennych.
Pomimo krzywych ścian, braku kątów i płaszczyzny na suficie w moim mieszkaniu montaż przebiegł bardzo sprawnie, czysto i dokładnie – wszystko trwało dwa dni. Przede wszystkim cenię za terminowość, rzetelność, profesjonalizm i jakość wykonania.
Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie, polecam!

Link do opinii: https://g.co/kgs/7uZgZa

#meblekuchennewrocław

#kuchniewrocław

#meblekuchennenawymiarwrocław

#solidnekuchniewrocław

#blatykamiennewrocław

#kuchnieWrocław

#dobryprojektkuchniWrocław

#dobrerozwiazaniakuchenneWrocław

#meblekuchennenawymiarWrocław

#meblekuchennenazamowienieWrocław

#najlepszerozwiazaniawkuchniWrocław

#funkcjonalnakuchniaWrocław

#questaformwrocławkuchnie