Nie tylko meble kuchenne

Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się kolejną realizacją z aranżacji wnętrza, tym razem dla Profesorskiego Centrum medycznego we Wrocławiu „Optimum”.

W całości zaprojektowaliśmy wnętrza i wyposażyliśmy je w meble medyczne, socjalne, biurowe i agd. Projektując wnętrza takie jak te należy bardzo dokładnie przemyśleć układ pomieszczeń i wykorzystać każdy kąt.

Każdy gabinet był inny. Inny kształt, inne wymiary, inne przeznaczenie itd. Każde z tych pomieszczeń musiało być zaprojektowane i wyposażone w inne meble i akcesoria. Oczekiwania ze strony Inwestora były bardzo wysokie. Dbałość o szczegóły, dokładność, solidność, precyzja w pomysłach  były najważniejszą kwestią.

Każdy gabinet został zaprojektowany według potrzeb lekarza danej specjalizacji. Odbyliśmy z wieloma osobami długie rozmowy aby ustalić dokładnie szczegóły. Klinika miała otwarcie 15.10.2010r. w obecności wielu ważnych osobistości miasta Wrocławia. Nasza praca została oceniona bardzo wysoko.

Osoby tam przebywające chwalą naszą pracę jak i sam klimat i smak estetyczny. Elegancję i funkcjonalność oraz dbałość o szczegóły widać od samego wejścia do kliniki.

QuestaFORM KUCHNIE & WNĘTRZA meble kuchenne we Wrocławiu