Opinie od naszych Klientów

Dla każdej firmy ważna jest dobra opinia klienta. Meble kuchenne, które wykonujemy dla naszych klientów muszą być wykonane z solidnych materiałów i profesjonalnie zamontowane. Staramy się tak pracować na każdym etapie realizacji kuchni aby klient czuł się ważny i miał świadomość, że ten czas jest przeznaczony dla niego. Ja również chciałbym być tak potraktowany przy zakupie czegokolwiek. Od samego początku przy omawianiu projektu mebli kuchennych skupiamy się na oczekiwaniach naszego klienta. W czasie produkcji mebli kuchennych jesteśmy cały czas dostępni, w każdym czasie można do nas zadzwonić lub napisać z wszelakimi pytaniami. W czasie montażu kuchni angażujemy się w całości aby spełnić warunki wysokiej jakości usługi.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka opinii, które mówią, że założone cele pracy naszej firmy są utrzymywane na wysokim poziomie. Poniżej przedstawiam opinie, które otrzymaliśmy w ostatnim miesiącu.

Arek C. 5 dni temu

Obsługa i wykonanie na najwyższym poziomie. Efekt znakomity?

Marta J. 3 tygodnie temu

Kuchnia wyszła fantastycznie:) Decyzja o wyborze firmy była strzałem w 10!! Pan Piotr potrafił świetnie doradzić. Przez cały czas cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i podpowiadał najlepsze rozwiązania. Montaż był bardzo precyzyjny. Meble są poprostu wspaniałe. Moje wymarzone:):) POLECAM!

Anna M. 4 tygodnie temu

Polecam z pełną odpowiedzialnością!
Pan Piotr OAZA spokoju i ogromna cierpliwość!!!.
Bardzo dokładny przy pomiarach czego efektem jest idealnie dopasowana kuchnia.
Meble solidne i w 100% spełniają moje oczekiwania.
Montaż w pełni profesjonalny, szybko, czysto i bardzo starannie.
Jeśli pojawiły się problemy, zostały rozwiązane.
Bardzo dobry kontakt z klientem.
Polecam firmę Questa FORM w 100% a nawet 200%

Bardzo dziękujemy 🙂

Świetnych opinii od naszych klientów po realizacji mebli kuchennych jest więcej, do których dołączam poniższy link na Google

https://www.google.com/search?q=Kuchnie+Wroc%C5%82aw+Questa+FORM,+Meble+Kuchenne+Wroc%C5%82aw&stick=H4sIAAAAAAAA_-NgU1I1qDAxN0hLTTQwM7BINDI2TEuyMqgwNzA2S0tMS021ME2zMDQ2X8Rq6l2anJGXmaoQXpSffLQpsVwhsDS1uCRRwc0_yFdHwTc1KSdVAaQmNS8PoQgASKm2_WEAAAA&hl=pl&mat=CYtIpmcfw3JvElYBNqvzOtZyv82VCtVWf5fc7GSeC6M4anzbsFnu4b-AlLu59oNNpq3WXzhHOJiJQkEfaJCMlME2wZsjU2jbpHumDo2nc2wBZRxTjX4HF5Q7OKh4DWR5xA&authuser=0#lrd=0x470fea0608a231fb:0x7036fafee85f8137,1,,,