Kilka ostatnich zdjęć z naszych realizacji kuchni

Przedstawiamy kilka ostatnich naszych realizacji wykonanych przeważnie we Wrocławiu ale również i poza miastem. Przedstawiane zdjęcia są oryginalne, nieretuszowane i nieudoskonalane za pomocą programów komputerowych. Szczycimy się, przedstawiamy i chwalimy zdjęciami mebli kuchennych, generalnie kuchniami wykonywanymi z solidnych materiałów na zamówienie pod wymiar. W rzeczywistości nasze realizacje są jeszcze bardziej okazałe o czym mogą świadczyć opinie jakie otrzymujemy od naszych zadowolonych klientów.

Piękna kuchnia we Wrocławiu. Fronty lakierowane białe w połysku z uchwytami frezowanymi i blaty z konglomeratu Calacatta Silva o gr.2cm. Piękna nowoczesna kuchnia w sercu domu.

Kolejna z nowoczesnych kuchni. Realizacja w Wilkszynie koło Wrocławia. Fronty białe lakierowane na wysoki połysk w połączeniu z czarnym kamiennym blatem i drewnianymi dodatkami. Kuchnia idealnie dopasowana do Klienta. Piękna, funkcjonalna kuchnia wykonana na zamówienie.

Ponadczasowe meble kuchenne wykonane we Wrocławiu. Fronty wykonane z naturalnego forniru, surowy betonowy blat kuchenny oraz piękny kamień na ścianie daje nam cudowny efekt końcowy. Wysokiej klasy meble kuchenne wymagają profesjonalnego montażu.

Kuchnia zrealizowana we Wrocławiu w domku jednorodzinnym. Fronty białe w połysku i częściowo z laminatu drewnianego wraz z blatem laminowanym w kolorze surowego betonu i ……. powstała kolejna piękna kuchnia wykonana na zamówienie pod wymiar.

Piękna kuchnia w sercu domu, a dokładnie mieszkania wykonana we Wrocławiu dla młodych ludzi, którzy uwielbiają wygodę i nowoczesność. Fronty białe lakierowane w połysku+blat laminat ciemny beton.

Wygodna, ciepła kuchnia wykonana w Nadolicach. Fronty lakierowane w kolorze cappuccino. Do tego blaty i bar nastawny wykonane z laminatu w kolorze dębu to rozwiązanie miłe dla oka i ducha.

Klasyczna kuchnia. Realizacja we Wrocławiu w domu jednorodzinnym. Fronty ramiakowe lakierowane w półmacie w kolorze lekkiej szarości. Blaty wykonane z konglomeratu o gr.2cm Calacatta Silva + okładzina z tego samego materiału co blaty. Wisienka? Uchwyty w kolorze złota 🙂

Blat Calacatta, złote dodatki, oświetlenie ledowe wpuszczone w dolny wieniec górnych szafek, nowoczesny okap wbudowany w szafce górnej. Profesjonalny montaż mebli kuchennych zapewnia wysoką klasę końcowego produktu.

Biała nowoczesna, sterylna kuchnia z Wrocławia. Meble kuchenne wysokiej klasy to również profesjonalny ich montaż. Bez doświadczenia i wiedzy w tym zakresie kuchnia wykonana nawet z najlepszych materiałów nie będzie dobry produktem. Bardzo ważny jest profesjonalny montaż kuchni.

Meble kuchenne wykonane we Wrocławiu dla młodej pary z południa Europy.

Piękna nowoczesna kuchnia we Wrocławiu wykonana na wymiar pod zamówienie z najwyższej jakości materiałów. Kuchnia ponadczasowa, piękne wzornictwo, wysoka klasa. Meble kuchenne wykonane z najwyższą starannością i precyzją. Bardzo ważny jest profesjonalny i fachowy montaż mebli kuchennych.

Zlewozmywak kuchenny podwieszany pod blat granitowy to wygodne rozwiązanie dla wymagających klientów. Nasz klient takim był i dlatego doradziliśmy mu mądre i wygodne rozwiązania. Ważne są również dodatki takie jak nowoczesna bateria, korek automatyczny czy dozownik na płyn do naczyń.

Nowoczesna kuchnia wykonana na wymiar w sercu Wrocławia. Fronty lakierowane w połysku w kolorze szarości z dodatkiem frontów laminowanych w kolorze dębowym, blat laminat ciemny beton.

Aneks kuchenny, mały ale własny. Realizacja we Wrocławiu.

Biel biel i jeszcze raz biel. Meble wykonane na zamówienie z wysokiej klasy materiałów oznacza wieloletnie zadowolenie właściciela z bezawaryjnego użytkowania kuchni.

Blat kamienny Calacatta z podwieszanym zlewem i nablatowym gniazdem.

Kuchnia nie musi być nudna. Meble kuchenne we Wrocławiu.

Szafki kuchenne wyposażone w przeróżne akcesoria i udogodnienia. Systemy cargo, maty antypoślizgowe w szufladach, wkłady na sztućce dopasowane idealnie do szuflady, szklane boki szuflad to wygoda jakiej powinniśmy oczekiwać w naszej wymarzonej kuchni.

Piękna ciepła kuchnia wykonana na wymiar we Wrocławiu. Fronty białe lakierowane + fronty z laminatu w kolorze dębowym + blat laminat w kolorze ciemnego betonu.

Nowoczesna kuchnia we Wrocławiu. Kuchnia wykonana dla młodego małżeństwa. Młodzi, nowocześni ludzie lubią wygodę i funkcjonalność. Meble kuchenne wykonane na wymiar.

Meble kuchenne wykonane we Wrocławiu dla młodych ludzi, którzy chcą żyć nowocześnie i wygodnie. Białe fronty lakierowane, ciemny blat laminat, dobrej marki czarny sprzęt AGD.

Meble kuchenne na wymiar we Wrocławiu. Mała, piękna, cudowna ….. kuchnia. Fronty białe z uchwytami frezowanymi, blat laminat dąb Lancelot firmy Pfleiderer.

Nowoczesne rozwiązania to dla nas nie problem. W ofercie posiadamy wiele materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli kuchennych. Wykonujemy kuchnie dla wymagających klientów ceniących jakość i elegancję.

Meble wykonywane na zamówienie to różnorodność stosowanych materiałów do produkcji mebli, to różne akcesoria, to również zabawa światłem. Solidne i eleganckie kuchnie na zamówienie we Wrocławiu to Questa Form Kuchnie & Wnętrza.