Wiedza i doświadczenie

Nasza firma istnieje od 2007r. Przez te lata aż do dzisiaj staraliśmy i staramy się nadal wciąż rozwijać w branży mebli kuchennych. Nasze doświadczenie nabyte wcześniej pozwoliło, że dziś możemy dawać naszym Klientom to co najlepsze w projektowaniu kuchni i ich realizacji. Nasze realizacje mówią same za siebie, a opinie jakimi Państwo nas raczycie opisywać dają nam pewność, że obrana przez nas droga jest właściwa. Stawiamy na jakość materiałów do produkcji mebli, za czym idzie solidność wykonywanych realizacji mebli kuchennych.

Zawsze znajdziemy dobry pomysł na ustawienie mebli. Kuchnia musi być przyjazna, elegancka, dopasowana i skrojona pod Ciebie. Produkujemy meble kuchenne na wymiar, a szafki o niestandardowej wielkości i kształcie nie są dla nas problemem. Ustawienie mebli kuchennych jest zawsze przemyślane i dopasowane do Twoich potrzeb. Ulubione drobiazgi, przybory kuchenne i małe akcesoria czyli wszystko to, co ułatwia codzienną pracę w kuchni powinno mieć swoje miejsce i jednocześnie być w zasięgu ręki. Meble kuchenne to nie tylko funkcjonalność ale też estetyka.

Oferujemy szeroki wybór materiałów stosowanych do produkcji mebli kuchennych na wymiar. Różnorodność materiałów na fronty kuchenne pod względem kolorystycznym czy faktur materiałów pozwala nam w dowolny sposób dopasować się do Twoich potrzeb i gustu.

W naszym studiu kuchennym we Wrocławiu posiadamy ekspozycje, w których pokazujemy różne rozwiązania. Oferujemy również inne meble wykonywane na wymiar takie jak garderoby, szafy, meble łazienkowe jak i inne nietypowe zabudowy meblowe.
Doradzimy jak ustawić kuchnię i w jaki sposób dobrać kolory aby całość była ze sobą spójna.

Zapraszamy do naszego studia kuchennego we Wrocławiu.

QuestaFORM Kuchnie z Wrocławia to słuszny wybór, zapraszamy.