Którą firmę wybrać?

Najlepszym sposobem wyboru właściwej firmy, nie tylko kuchennej, powinno być polecenie przez znajomego! Jeśli takiej dogodności nie mamy, to musimy ową firmę sami znaleźć. Jak szukamy?

Nasze poszukiwania zapewne zaczynamy od serfowania po internecie. Ewentualnie szukamy w pamięci, że przecież ostatnio jechałam/em/ samochodem i była tam jakaś firma z meblami, wstąpię przy okazji!

Z internetu najczęściej wybieramy kilka firm, oglądamy realizacje, zapoznajemy sie z ofertą. Czy mam czas aby je wszystkie odwiedzić? Jak mam, to dobrze! Odwiedziłam/em/ wszystkie firmy, które chciałam/em/. I którą tu firmę wybrać? Każda miała plusy i minusy, porównywalna cena, jakość (nie wiem-bo przecież każdy chwali swoje), co robić? Straciłam/em/ czas i jestem w punkcie wyjścia. Szukać dalej?

Odpowiedź brzmi: jeśli nie masz pomocy w kwestii polecenia, poszukaj dwóch firm w internecie i jedną drogą „ostatnio jechałam/em/ samochodem”. Odwiedź te trzy firmy i wybierz odpowiednią ofertę. Nie szukaj dalej, szkoda czasu. Aaaaa, i podpowiedź: nie sugeruj się tylko ceną !!!