„Optimum” Prof.Centrum Medyczne

Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się kolejną realizacją z aranżacji wnętrza tym razem dla Profesorskiego Centrum medycznego we Wrocławiu „Optimum”.

W całości zaprojektowaliśmy wnętrza i wyposażyliśmy je w meble medyczne, socjalne, biurowe i agd. Projektując wnętrza takie jak te należy bardzo dokładnie przemyśleć aranżacje i wykorzystać każdy kąt pomieszczeń przewidzianych dla pracy lekarzy jak i miejsca dla przyjęcia pacjenta.

Każdy gabinet jest inny, zaprojektowany i wyposażony w inne meble i akcesoria. Oczekiwania ze strony Inwestora były bardzo wysokie, dbałość o szczegóły, dokładność, solidność, precyzja w pomysłach i wykonastwie były nadeważne. Każdy kąt, wnęka, zakamarek musiał być dokładnie przemyślany i zaprojektowany indywidualnie z wielką precyzją.

Tym wymaganiom mogliśmy sprostać mając wiedzę i możliwość projektowania mebli na wymiar. Aneks mebli kuchennych, garderoby dla pacjentów i lekarzy, meble socjalne jak i biurka i meble do laboratoriów, musiały być wykonane tylko z możliwością wykonania mebli na wymiar, innej możliwości nie było.

Każdy gabinet został zaprojektowany według potrzeb lekarza danej specjalizacji. Odbyliśmy z wieloma osobami długie rozmowy aby ustalić dokładnie szczegóły. Klinika miała otwarcie 15.10.2010r. w obecności wielu ważnych osobistości miasta Wrocławia. Nasza praca została oceniona bardzo wysoko.

Osoby tam przebywające chwalą naszą pracę jak i sam klimat i smak estetyczny. Elegancję i funkcjonalność oraz dbałość o szczegóły widać od wejścia do wnętrza kliniki.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tej realizacji na naszej stronie www w zakładce ‚meble medyczne’ oraz opinią wystawioną naszej firmie Questa Form przez dyrekcję grupy medycznej Konsylium, która to była Inwestorem przedsięwzięcia. Tak więc jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie nie tylko mebli kuchennych ale wszelakich mebli wykonywanych na wymiar.